Родинне свято «Без сім’ї немає щастя на землі»

15936673_1380492598635846_7266985057733203078_o

10 грудня 2016 року класним керівником 4 класу Сидоренко Л.В. та вихователем 4 класу Колядою Т. І. було проведено родинне свято на тему: «Без сім’ї немає щастя на землі». У підготовці до свята надавали допомогу учитель музики Галаган Т. Л. та хореограф Яблонська І. А.

Мета заходу: учити учнів поважати і любити своїх найдорожчих людей: тата, маму, дідуся, бабусю та інших членів родини; формувати культуру почуття обов’язку перед батьками, старшими і молодшими членами сім’ї, уміння слухати і підтримувати мир і злагоду у родині, розвивати здатність учнів до емоційного відчуття художнього слова; сприяти розвитку творчих здібностей дітей; прищеплювати почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги; виховувати любов до рідної домівки, школи, учителів та України.

 

«Сім’я», «родина», «Батьківщина» — це єдині поняття. Люди на до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла і все життя пов’язана із землею, де вона народилася і зросла.

На свято були запрошені мами, батьки, дідусі та бабусі. Проведене свято допомогло батькам більше зблизитися зі своїми дітьми. Всі присутні були задоволені виховним заходом.

Ви можете залишити коментарій, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар