Загальношкільна лінійка присвячена пам’яті Героїв Крут «Квіти у полі там, де Крути…»

29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут. Це героїчна, але в той же час і трагічна сторінка в українській історії надовго стала одним із символів боротьби нашого народу за свободу і незалежність.

Тому, 30 січня у комунальному закладі «Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» відбулася загальношкільна лінійка присвячена пам’яті Героїв Крут «Квіти у полі там, де Крути…», яку підготували учні 11 класу з педагогом-організатором Шевченко Я.І.

Лінійка була присвячена цвіту нашого народу, його славним синам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас – життя в боротьбі за волю і кращу долю України. Учні 11 класу розповіли про причини трагедії під Крутами, продекламували поетичні твори про героїв, що впали в страшному бою з більшовицьким військом Муравйова.

В кінці ведучі наголосили, що кожен свідомий українець повинен знати історію своєї держави. А однією з найтрагічніших сторінок нашої держави є бій під Крутами.

Ви можете залишити коментарій, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар