«Любов дала життя і рух, і силу»

«Любов – це життя. І все, що я розумію,

 я розумію тому, що я кохаю.

    Все є, все існує,  лише тому що я люблю»

 Лев Толстой

 День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того, день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

Комунальний заклад «Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» це свято не проминуло і завітало до кожного класу. Як і завжди, усі охочі мали змогу через «Пошту кохання» (виставлену скриньку для листівок-валентинок) виявити свої почуття однокласникам, друзям, працівникам школи. Цього дня у школі з’явилися справжні янголи! Які ходили по класах та роздавали валентинки.

Продовжилось свято конкурсно-розважальною програмою «Любов дала життя і рух, і силу» в якій взяли участь 5 пар з 6-11 класів.

Ведучі заходу  розповіли історію походження  Дня Святого Валентина,  про традиції  його святкування в різних країнах світу, говорили  про  любов, як  найвище духовне благо, що дає силу і наснагу. Під час заходу учасники виконували різноманітні завдання, продемонстрували свої таланти та  подарували море позитивних емоцій.

Загалом всі учасники та присутні мали чудовий настрій, свято пройшло цікаво і весело. Перемогу отримала наймолодша пара Андрій та Мар’яна. Кожна з пар в знак нагороди змогла насолодилася солодкими подарунками.

Вітаємо всіх з Днем Закоханих!

Кохайте і будьте коханими!!!

Ви можете залишити коментарій, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар