Виїзна експедиція

17761090_1848900698660951_8612957144141096049_o

Школа педмайстерності Канівської санаторної школи-інтернату організувала виїзну експедицію «Споминайте ж мене  хоч мислями, споминайте мене добрими словами» в село Прохорівку.

Це стало можливо завдяки тісній співпраці педагогів школи-інтернату та Сушківського НВК, а також підтримки і допомоги директора школи    Гринця С.В.

Першою зупинкою став меморіальний пам’ятник в центрі села видатному уродженцю Прохорівки Завойку В.C, губернаторові Камчатки, який брав участь у двох навколосвітніх подорожах. Цікаві факти про видатного земляка розповів вчитель історії Сушківського НВК Федоренко П.Я.

Наступною  зупинкою була Михайлова гора. Саме тут оселився один з останніх в світовій науці вчений-енциклопедист М.О. Максимович. Павліченко Л.В., вчитель-методист української мови і літератури, тепло привітала гостей, поєднуючи в своїй розповіді  біографічні відомості   про відомого вченого, фольклориста, дослідника з ліричною поезією.

Досвідом використання наукових праць Максимовича М.О. на уроках біології поділилася вчитель-методист Криволап Л.П.

Аура Михайлової гори, 600-літній дуб, під яким відпочивав і творив Т.Г.Шевченко, дали величезний заряд енергії і почуття гордості за рідний край і її величних земляків.

Ця експедиція була спланована школою педмайстерності Канівської школи-іінтернату (Криволап Л.П., Шевченко Л.П.) та методичним об’єднанням вихователів і класних керівників.

 

Ви можете залишити коментарій, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар