День ЦЗ

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техно­генного походження, зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж 20 квітня 2017 року в Канівській санаторній школі-інтернат було проведено День Цивільного захисту. Програмою проведення Дня ЦЗ передбачено планові тренування з учнями 1-11 – х класів, широка інформація на теми військово-патріотичного виховання і цивільного захисту, навчання учнів вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту і діяти у надзвичайних ситуаціях, зустрічі з працівниками правоохоронних органів.

Урочисте відкриття «Дня цивільного захисту» було розпочато загальним сигналом «Увага всім!» про евакуацію учнів 1-11-х класів та працівників санаторної школи-інтернату на місце збору. На загальношкільній лінійці начальник ЦЗ школи Гринець С.В. оголосив про  відкриття «Дня ЦЗ».

Для реалізації мети заходу, враховуючи психофізичні та вікові особливості учні були об’єднані у 2 вікові групи (1—4-ті, 5-11-ті класи).

Учні початкової школи мали можливість зустрітися з працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій в м.Каневі. Головний фахівець Канівського РВ УДСНС України в Черкаській області Гапоненко Ю.В. ознайомила дітей з правилами поводження у випадку пожежі, несправності газових приладів, виявлення вибухонебезпечних предметів.

Цікавою була також практична частина – ознайомлення з  умовами праці пожежників, технічними засобами та пожежними машинами.

Учні 11 класу спільно з викладачем Захисту Вітчизни Вдовіченко С.В. провели показове навчання як діяти в надзвичайній ситуації ураження газами.

Спільно з Начальником Канівського відділу поліції Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Жданом Сергієм Володимировичем, Начальником  ювенальної превенції Суденко Ю.А. та спецпідрозділом Головного управління Національної поліції в Черкаській області учні 2 вікової група (учні 5-11 класів) опинились в надзвичайній ситуації «звільнення заручника»,

поставлені перед вибором: як бути? як діяти?.  Саме такі уроки життя формують правильну поведінку на надзвичайну ситуацію в майбутньому, виробляють в учнів умінння, навички грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя.

Спеціалісти спецпідрозділу ознайомили дітей з військовим арсеналом який використовують у своїй службі. Кожний мав можливість на дотик відчути вагу зброї, відчути себе охоронцем, побачити з чого складається зброя. Запитань у дітей було багато! Багато вражень як у дітей, так і у дорослих.

На перервах між плановими уроками проводились огляди наочної агітації з цивільного захисту.

Підсумком стало оформлення пам’яток «Безпека мого життя», які були роздані учням і батькам. Закінчився День ЦЗ загальношкільною лінійкою, на якій були підведені підсумки, оголошені подяки учасникам та педагогічному колективу за організацію та проведення Дня Цивільного захисту.

 

Ви можете залишити коментарій, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар