Квест «Посвята в джури»

11 жовтня 2017 року  класним керівником 2-А класу та вихователями Лановенко Т.В. та Жирною Н.Т. був підготовлений та проведений квест до Дня захисника України та Дня українського козацтва   «Посвята в джури».

Метою виховного заходу було поглибити знання учнів про історичну і  культурну спадщину України; формувати повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховувати почуття патріотизму; сприяти розвитку пізнавального інтересу;  розвивати творче мислення, пізнавальний інтерес, самоосвітню, інформаційну і життєву компетенції; виховувати прагнення до отримання нових знань; позитивні мотиви  до навчальної діяльності.

Робота велася в трьох напрямках: на першому етапі — діти разом в вчителем Кухарською Г.В.  виготовляли народні обереги-амулети, які б оберігали їх в майбутні подорожі- завданні.

Другим етапом- була зустріч з  козаками  Канівського козачого війська, які  прийняли участь у посвяті в  козачата хлопців 2-А класу.

Останнім етапом — був квест, в якому два курені «Берегиня» та «Зміна» набували досвіду та загартовувалися під час виконання дев’яти завдань — це стільки, скільки колись було порогів на Дніпрі.

Ви можете залишити коментарій, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар