Майбутнє лісу – в наших руках!

21.03.2018 року учні Канівського учнівського лісництва «Паростки надії» здійснили профорієнтаційний десант в Михайлівське лісництво.

Провідний інженер ДП «Канівське лісове господарство»  Інна Жила та заступник головного лісничого Михайлівського лісгоспу Володимир Васильченко познайомили вихованців із господарством лісництва, показали на практиці, як проводиться живцювання, шкілкування та вирощування саджанців у теплицях.

Захоплюючою стала практична робота в цеху  шишкосушарні, де члени шкільного лісництва не тільки вели спостереження, а й брали активну участь у виробничому процесі: сушіння, розкриття шишок та видалення  із них насіннєвого матеріалу.

З неабиякою  цікавістю діти спостерігали за роботою погрузчика – маніпулятора під час санітарної вирубки лісу і укладання спиляної деревини  на спеціальні  перевозчики – дальноміри.

Змістовною стала і розповідь про раціональне використання і охорону лісів: у Михайлівському лісництві є пожежна машина; вежа, де цілодобово проводиться спостереження за лісовими ресурсами і спеціальне обладнання для пожежогасіння.

Ми зрозуміли: професія «лісівник» — дуже різнопланова, важлива і відповідальна справа. А ще ми зрозуміли: «Майбутнє лісу – в наших руках!»

Ви можете залишити коментарій, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар