Круглий стіл: ”Людина великої душі”

Мета:ознайомити учнів із біографією і творчістю великого педагога.Виховувати в учнів глибоке почуття       шани до Василя Сухомлинського,його творів.Розвивати навички виразного читання віршів,роботи з книгою.                                                             

Місце проведення:читальний зал відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника.                     

Методи і прийоми роботи: флешмоб,розповідь,виставка книг.                          

Учасники круглого столу: учні 7 класу Канівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату,вихователь Заборовська Л.М.,бібліотекар шкільної бібліотеки Борей О.М.,працівники бібліотеки Шевченківського національного заповідника Шрамко Л.Г,Слива В.В.,СліпченкоЛ.П.

До 100-річчя від дня народження найвідомішого педагога і письменника, учнями 7-го класу був проведений флешмоб «Читаємо Василя Сухомлинського»,круглий стіл «Людина великої душі» в читальному залі відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника.На заході бібліотекар Борей О.М.,вихователь Заборовська Л.М. та працівники закладу розповіли цікаві факти з біографії педагога, звернули увагу на виховання у дітей дбайливого ставлення до природи та її багатств. Діти розповіли про те,що найбільше подобається в оповіданнях видатного письменника-педагога,серце якого належало дітям.

Ви можете залишити коментарій, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар